Geozávod BRAZDA (Brutální Rožnovský Adrenalinový Závod Družstev Amatérů) je týmovým závodem typu scorelauf, ve kterém si závodníci mohou poměřit své fyzické, mentální, taktické i jiné schopnosti a dovednosti v širším okolí Rožnova pod Radhoštěm, kde se nachází start/cíl závodu. Stanoviště závodu jsou rozmístěna v oblasti Rožnovské brázdy a jejím okolí. Závodníky čeká spousta rébusů, aktivit, hledání schránek v terénu a nejedno překvapení.

Výsledky závodu BRAZDA 2019!

20. 10. 2019

Závod úspěšně proběhl 14. září 2019 k velké spokojenosti jak závodníků, tak organizátorů. Zveřejňujeme výsledkovou listinu a fotogalerii, popisy stanovišť ještě doplníme. Letošní start 3 dětských týmů chápeme jako potvrzení zájmu o tuto novinku a budeme v ní pokračovat i dalších letech. Závodníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na jejich účast i v příštím roce.

více....

Publikován event BRAZDA 2019!

6. 6. 2019

Skvělá zpráva, na stránkách Geocaching.com byl publikován event BRAZDA 2019 a to znamená, že za tři měsíce proběhne již čtvrtý ročník stejnojmenného geozávodu. Tentokrát to bude v sobotu 14. září a start bude na obvyklém místě Campingu Rožnov v obvyklý čas 8.00 s registrací hodinu před startem.

Tak jako loni se i letos můžete těšit na 12hodinový závod družstev o 3-5 členech, který prověří vaše schopnosti, dovednosti, orientaci a týmového ducha. Oproti minulým ročníkům bude mít letošní ročník jako první rozdělen na dvě kategorie: dětskou (s alespoň jedním členem do 15 let) a dospělou, obě se samostatným vyhodnocením podle stejných pravidel. Některá stanoviště tak budou mít i dětskou variantu. Kromě nových šifer, keší a aktivit se můžete těšit i na nová místa, která během zápolení o vítězství navštívíte i na několik novinek v aplikaci.

Pro přihlášení do závodu prosím zalogujte svoji účast Will Attend logem u eventu BRAZDA 2019 a pro stvrzení své účasti pošlete startovné ve výši 750 Kč na účet 257 986 960 / 0300. Startovné lze samozřejmě uhradit až při registraci v den závodu.

Zveme všechny soutěživé a hravé závodníky k účasti a těšíme se, že se s vámi setkáme v hojném počtu na startu.

Zveřejnění výsledků a podrobností o závodě

15. 11. 2018

Zveřejnili jsme výsledky závodu BRAZDA 2018, který proběhl 15. září 2018 spolu s podrobnou tabulkou se bodovými zisky jednotlivých týmů a popisem závodních stanovišť. Vše najdete v oddílu Historie / BRAZDA 2018. Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se, že se s vámi opět setkáme při příštím závodním eventu BRAZDA 2019, který proběhne 14. září 2018 na obvyklém místě. O podrobnostech a přípravách závodu budete samozřejmě informování prostřednictvím tohoto webu a našeho facebookového profilu.