Geozávod BRAZDA (Brutální Rožnovský Adrenalinový Závod Družstev Amatérů) je týmovým závodem typu scorelauf, ve kterém si závodníci mohou poměřit své fyzické, mentální, taktické i jiné schopnosti a dovednosti v širším okolí Rožnova pod Radhoštěm, kde se nachází start/cíl závodu. Stanoviště závodu jsou rozmístěna v oblasti Rožnovské brázdy a jejím okolí. Závodníky čeká spousta rébusů, aktivit, hledání schránek v terénu a nejedno překvapení.

Zveřejnění výsledků a podrobností o závodě

20. 5. 2019

Zveřejnili jsme výsledky závodu BRAZDA 2018, který proběhl 15. září 2018 spolu s podrobnou tabulkou se bodovými zisky jednotlivých týmů a popisem závodních stanovišť. Vše najdete v oddílu Historie / BRAZDA 2018. Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se, že se s vámi opět setkáme při příštím závodním eventu BRAZDA 2019, který proběhne 14. září 2018 na obvyklém místě. O podrobnostech a přípravách závodu budete samozřejmě informování prostřednictvím tohoto webu a našeho facebookového profilu.

Event BRAZDA 2018 publikován

20. 5. 2019

Tak a je to tady! Na stránkách Geocaching.com byl publikován event BRAZDA 2018 a to znamená, že za necelé tři měsíce proběhne již třetí ročník stejnojmenného geozávodu. Tentokrát to bude v sobotu 15.září a start bude na obvyklém místě Campingu Rožnov.

Tímto zveme všechny soutěživé a hravé kačery k účasti a těšíme se, že se s vámi setkáme v hojném počtu na startu.

Spustili jsme nový web!

20. 5. 2019

Právě jsme spustili nový web! Najdete zde odpovědi na otázky ohledně závodu, ale také například výsledky jednotlivých ročníků, nebo popisy stanovišť. Nechybí ani obrázky ze závodu a několik slov o organizátorech (a také kontakt na ně!). Chybět pochopitelně nesmí ani pravidla závodu.