Geozávod BRAZDA (Brutální Rožnovský Adrenalinový Závod Družstev Amatérů) je týmovým závodem typu scorelauf, ve kterém si závodníci mohou poměřit své fyzické, mentální, taktické i jiné schopnosti a dovednosti v širším okolí Rožnova pod Radhoštěm, kde se nachází start/cíl závodu. Stanoviště závodu jsou rozmístěna v oblasti Rožnovské brázdy a jejím okolí. Závodníky čeká spousta rébusů, aktivit, hledání schránek v terénu a nejedno překvapení.

Publikován event BRAZDA 2020!

15. 7. 2020

Na stránkách Geocaching.com byl publikován event BRAZDA 2020, což znamená, že za tři měsíce, přesně v sobotu 12. září 2020 proběhne již pátý ročník stejnojmeného závodu. Jako obvykle proběhne start v Campingu Rožnov v 8:00 s hodinovou registrací a předzávodní přípravou předem.

Tak jako loni se můžete těšit na závod 3-5 členných družstev, který prověří vaše schopnosti, dovednosti, orientaci a týmového ducha. Stejně jako loni, budou i letos dvě kategorie soutěžících: dospělí a dětská kategorie s alespoň jedním dítětem do 15 let. Obě kategorie soutěží současně podle stejných pravidel, každá kategorie je však vyhodnocována samostatně a taktéž některá stanoviště mohou mít dětskou variantu. Novinkou letos je, že dětský závod je 10ti hodinový dospělí pak závodí obvyklých 12 hodin. Kromě nových šifer, keší a aktivit se můžete těšit i na nová místa, která během zápolení o vítězství navštívíte.

Pro přihlášení do závodu prosím zalogujte svoji účast Will Attend logem u eventu BRAZDA 2020 a pro stvrzení své účasti pošlete startovné ve výši 750 Kč na účet 257 986 960 / 0300. Startovné lze samozřejmě uhradit až při registraci v den závodu.

Zveme všechny soutěživé a hravé závodníky k účasti a těšíme se, že se s vámi setkáme v hojném počtu na startu.

Výsledky závodu BRAZDA 2019!

20. 10. 2019

Závod úspěšně proběhl 14. září 2019 k velké spokojenosti jak závodníků, tak organizátorů. Zveřejňujeme výsledkovou listinu a fotogalerii, popisy stanovišť ještě doplníme. Letošní start 3 dětských týmů chápeme jako potvrzení zájmu o tuto novinku a budeme v ní pokračovat i dalších letech. Závodníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na jejich účast i v příštím roce.

více....

Publikován event BRAZDA 2019!

18. 7. 2019

Skvělá zpráva, na stránkách Geocaching.com byl publikován event BRAZDA 2019 a to znamená, že za tři měsíce proběhne již čtvrtý ročník stejnojmenného geozávodu. Tentokrát to bude v sobotu 14. září a start bude na obvyklém místě Campingu Rožnov v obvyklý čas 8.00 s registrací hodinu před startem.

Tak jako loni se i letos můžete těšit na 12hodinový závod družstev o 3-5 členech, který prověří vaše schopnosti, dovednosti, orientaci a týmového ducha. Oproti minulým ročníkům bude mít letošní ročník jako první rozdělen na dvě kategorie: dětskou (s alespoň jedním členem do 15 let) a dospělou, obě se samostatným vyhodnocením podle stejných pravidel. Některá stanoviště tak budou mít i dětskou variantu. Kromě nových šifer, keší a aktivit se můžete těšit i na nová místa, která během zápolení o vítězství navštívíte i na několik novinek v aplikaci.

Pro přihlášení do závodu prosím zalogujte svoji účast Will Attend logem u eventu BRAZDA 2019 a pro stvrzení své účasti pošlete startovné ve výši 750 Kč na účet 257 986 960 / 0300. Startovné lze samozřejmě uhradit až při registraci v den závodu.

Zveme všechny soutěživé a hravé závodníky k účasti a těšíme se, že se s vámi setkáme v hojném počtu na startu.