O nás

Kdo jsou organizátoři závodu BRAZDA? Tady najdete naše stručné profily.

Kontakt

Pokud nám chcete něco vzkázat, nebo se nás na něco zeptat, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailové adresy brazda@brazda-gc.cz, nebo prostřednictvím zprávy geocachingovému profilu BRAZDAteam.

Hamstik

Pachatel činu aneb ten, kdo přišel s nápadem pořádat závod a ukecal ostatní. Věnuje se vymýšlení aktivit a keší. Zabezpečuje většinu stanovišť po technické stránce nebo co do vybavenosti. Při závodě je v terénu a provádí kontrolu zejména aktivit nebo opravu keší, pokud závodníci hlásí problém. Zajišťuje občerstvení a prostory základny.

Krky

Týmový Ferda Mravenec, práce všeho druhu. Nejraději hledá vhodné lokality v terénu, vymýšlí rozmístění stanovišť nad mapou a je autorem náročnějších keší, mezi závodníky tolik oblíbených. Také do všeho kriticky mluví a je vrchním grafomanem týmu. Pracuje jako projektant pozemních staveb a je milovníkem všeho sukulentního a sypaného čaje.

theo1024

Element starající se o zázemí při přípravách a spoluprogramátor aplikace. Pro závod sem tam vymyslí nějakou šifru, vytvoří keš a někdy dokonce aktivitu a během závodu dělá telefonickou podporu. Ajťák s zálibou ve vědě a místní historii, který spoluorganizuje různé akce (ekologie, kultura), sem tam se plete do místní politiky a zahradničí.

xmarwin

Duchovní otec principů Brázdy a spoluprogramátor aplikace. Na akci se setkáte spíše s jeho aktivitami a šiframi, protože je líný dělat kešky. Účastník mnoha šifrovaček a outdoorových závodů. V civilním životě ajťák a owner dvou georobotků.

joko913

Již etablovaný tým na místní kačerské scéně, tvořící pevnou hornobečvanskou oporu závodu. Pro své všestrané schopnosti, znalosti, dovednosti, známosti, nadšení a entuziasmus se rychle stali nepostradatelnou součástí A-týmu.